Tubus Bauer Ekibi

Tüm soru ve bilgileriniz için ekibimiz hizmetinizdedir.

Melanie Engstrom

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu
Merkez ve Kuzey Amerika
+1 508 314 3493
mengstrom@tubus-world.com

Werner Rotzinger

Lider Bakım ve İşlemler
+49 7761 9293-31
wrotzinger@tubus-bauer.com

Alfiyana Bogdanova

Müşteri Hizmetleri
Doğu Avrupa
+49 7761 9293-28
abogdanova@tubus-bauer.com

Steffen Fleck

Lider Petek Üretimi
+49 7761 9293-0
sfleck@tubus-bauer.com

Dennis Beczkowiak

Kalite Kontrol
+49 7761 9293-21
dbeczkowiak@tubus-bauer.com

Melanie Selbert

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu
Asya, Avrupa
+49 7761 9293-11
mselbert@tubus-bauer.com

Yüksel Uysal

Lider Kesme ve Özel Üretim
+49 7761 9293-0
yuysal@tubus-bauer.com

Pablo Engelen

Müşteri Hizmetleri
+49 7761 9293-25
pengelen@tubus-bauer.com

Frank Fischer

Genel Müdür
+49 7761 9293-24
ffischer@tubus-bauer.com

Şennur Çamur

Müşteri Hizmetleri Müdürü
Afrika, Avusturya, Güney Amerika
+49 7761 9293-23
scamur@tubus-bauer.com

Julia Pfister

Müşteri Hizmetleri
+49 7761 9293-22
jpfister@tubus-bauer.com

Stefan Böhler

Ürün Geliştirme ve Kalite Kontrol Müdür
+49 7761 9293-20
sboehler@tubus-bauer.com

Bize ulaşın

Tubus Core petekler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeter.

Tubus Bauer GmbH

Stöckackerstr. 1

79713 Bad Säckingen

Almanya

Telefon:+49 (0) 7761 92 93-0

Faks:+49 (0) 7761 92 93-19

 

e-posta: info@tubus-bauer.com